Pieteikties jaunumu saņemšanai

Par mums

Rēzeknes gaļas kombināta internetveikals "RGK E-veikals" ir izveidots ar mērķi piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem mūsdienīgu iepirkšanās veidu ar iespēju iegādāties preces tieši no ražotāja par izdevīgām cenām. "RGK E-veikals" sortimentā iekļauti ikdienas lietošanas produkti – cīsiņi, sardeles, vārītās, auksti kūpinātās un mūsu pircēju iecienītās karsti kūpinātās desas. Vasaras periodā piedāvājam grill sezonas produktus – šašlikus, steikus un cepamdesiņas. Pateicoties mūsu pircēju atsauksmēm un novērtējumam, saglabājam produktu klāstā tikai pašus iecienītākos un pirktākos produktus.

"RGK E-veikals" komanda ļoti augstu vērtē katru savu klientu. Produktu sortiments regulāri tiks papildināts, lai nodrošinātu plašas izvēles iespējas un draudzīgas cenas katram pircējam. Lojāliem klientiem tiks piemērota īpaša atlaižu sistēma.

Internetveikals "RGK E-veikals" nodrošina ērtus un vienkāršus preču apmaksas veidus – priekšapmaksa (veicot pārskaitījumu internetbankā) un apmaksa skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī. Prece tiks piegādāta pircēja izvēlētajā datumā uz pasūtījumā norādīto adresi, iepriekš saskaņojot piegādes laiku.

Mūsu mērķis ir atvieglot ikdienu ikvienam, kas vēlas iegādāties gaļas produktus. Tas ļaus Jums ietaupīt laiku, ko pavadāt braucot uz veikalu un stāvot rindās pie kasēm, un pats galvenais: Jūs saņemsiet svaigus produktus tieši no ražotāja!

 

Veiksmīgus pirkumus vēlot, 

"RGK E-veikals" komanda