Pieteikties jaunumu saņemšanai

Par mums

Gaļas produktu internetveikals RGK E-veikals ir izveidots ar mērķi piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem mūsdienīgu iepirkšanās veidu ar iespēju iegādāties preci tieši no ražotāja par izdevīgām cenām. RGK E-veikals sortimentā ietilpst ikdienas lietošanas produkti – cīsiņi, sardeles, vārītās desas, auksti kūpinātās desas un iecienītās karstā kūpinājuma desas. Vasaras periodam un labai atpūtai piedāvājam grill sezonas produktus – šašlikus, steikus, vistu spārniņus un daudz citu garšīgu gaļas produktu. Tiem, kas mīl gatavot mājās paši, mēs piedāvājam atdzesētu svaigo gaļu – krūtiņu, kakla karbonādi, karbonādi, malto gaļu un citus produktus ikdienai un svētku galdam.

RGK E-veikals komanda ļoti augstu vērtē katru savu klientu. Produktu sortiments regulāri tiks papildināts, lai nodrošinātu plašas izvēles iespējas un draudzīgas cenas katram pircējam. Lojāliem klientiem tiks piemērota īpaša atlaižu sistēma.

Internetveikals RGK E-veikals nodrošina ērtus un vienkāršus preču apmaksas veidus – priekšapmaksa (veicot pārskaitījumu internetbankā) un apmaksa skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī. Prece tiks piegādāta pircēja izvēlētajā datumā uz pasūtījumā norādīto adresi, iepriekš saskaņojot piegādes laiku.

Mūsu mērķis ir atvieglot ikdienu ikvienam, kas vēlas iegādāties gaļas produktus. Tas ļaus Jums ietaupīt laiku, ko pavadāt braucot uz veikalu un stāvot rindās pie kasēm. Un pats galvenais: Jūs saņemsiet svaigus produktus tieši no ražotāja iepriekš izvēlētajā datumā par draudzīgām cenām.

Veiksmīgus pirkumus Jums vēl

RGK E-veikals komanda!